Sklokeramické

Nabízíme spolehlivé sklokeramické varné desky za vždy momentálně nejnižší  možné ceny na českém trhu. V našem e-shopu najdete sklokeramickou varnou desku jak standartní šíře ( 60cm ), tak i široké ( 80cm a jiné ). Tyhle sklokeramiky nabízíme v barvě černé, ale i bílé. Černá, stejně jako bílá vždy zapadne do stávající  i nové kuchyně. V nabídce máme jak levné , tak i dražší, spolehlivé, výkonné HI-LIGHT, dlouhoživotnostní a špičkové varné deksky předních evropských výrobců. Některé sklokeramické varné desky Vám navíc nabízejí mimořádnou bezpečnost - dětskou pojistku, ukazatele zbytkového tepla, nebo dokonce ochranu elektronik proti přepětí i podpětí . Vestavná ( vestavěná ) sklokeramická varná deska v kuchyni vypadá nejen dobře, ale nijak nenarušuje  ráz moderní kuchyně. U převážné většiny našich nabízených  varných desek Vám nabízíme mimořádnou záruční dobu v délce 4 až 5let, kterou můžete v případě jakékoliv poruchy uplatnit přímo u nás, nebo ve Vašem místě bydliště. Nabízíme nadstandartně dlouhé záruční doby, které pro Vás platíme přímo u dovozců jednotlivých značek, takže tahle prodloužená záruka je uplatnitelná i v jakémkoliv pro Vás nejbližším smluvním servise daného výrobce. ( bližší info a seznam servisních středisek naleznete v horní liště " Servisní informace" )

odrazkaVýrobci:

odrazkaRozšířené parametry:

Šířka
Barva
Časovač
Napětí
Cena:
Zobrazovat: náhledy tabulkově

BRANDT BPV 6420 B + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR + 4 ROKY ZÁRUKA

lupa
flag
flag
flag
flag
BRANDT BPV 6420 B + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR + 4 ROKY ZÁRUKA
Základní parametry:

Šířka: 58 cm
Barva: ČERNÁ
Časovač: Ano
Napětí: 400
Počet varných zón: 4
Hodnoceno: 0x
Ceníková cena:11990 Kč(480 €)
Ušetříte:3000 Kč (25%)(120 €)
Akční cena:8990 Kč(360 €)

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.