Značka LG

Značka LG

LG Electronics, Inc. (LG), která byla založena v roce 1958, je firmou s vedoucím světovým postavením v oblastispotřební elektronikydomácích spotřebičů a mobilních komunikací. Společnost zaměstnává více než 82 000 lidí, kteří pracují ve více než 110 pobočkách včetně 81 dceřiných společností po celém světě.

LG je globálním lídrem a inovátorem technologií ve spotřební elektronice, jak domácích spotřebičů, tak mobilních komunikací. V dlouhodobém horizontu se společnost snaží zařadit mezi tři nejlepší v nabídce elektroniky, informačních a telekomunikačních technologií. Písmena „L“ A „G“ v kruhu symbolizují svět, budoucnost, mládí, lidskost a technologii. Reprezentují snahu udržet si dobré vztahy se zákazníky na celém světě.Pod značkou LG se vyrábí mobilní telefonymonitoryaudio a video technikaLCD a plazmové televizorypračky,ledničkymrazničky a klimatizace.

 

Nalezené produkty značky LG

skleněný talíř do mikrovlnky 24,5 cm model A-D

lupa
flag
flag
skleněný talíř do mikrovlnky  24,5 cm model A-D

talíř MVT   LG , PANASONIC

průměr  245 mm

Hodnoceno: 0x
Ceníková cena:410 Kč(16 €)
Ušetříte:70 Kč (17%)(3 €)
Mimořádná cena:340 Kč(14 €)

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.