Značka Samsung

Značka Samsung

Společnost Samsung byla založena 1. března 1938, kdy pan Byung-Chull Lee, první předseda představenstva, zahájil činnost společnosti ve městě Taegu v Koreji.Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitalizaci. Je organizována do pěti základních obchodních divizí:digitální zařízení a digitální médiaLCD panelypolovodičetelekomunikační sítěaudiovizuální technika. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška.Závěr společnosti je dost široký, zahrnuje mobilní telefonyaudio a video technikutelevizorymonitory,projektorytiskárny. Významnou řadu zastupují domácí spotřebiče. Samsung dodává na český trh pračky,lednicevysavačemikrovlnné trouby a vestavné kuchyňské spotřebiče nejvyšší kvality. Vedoucí postavení na trhu má výroba paměťových čipůdigitálních televizorůLCD displejů a mobilních telefonů.

 

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.