Značka Solac

Značka Solac

Solac je synonymem kvality. Tato skutečnost je vyjádřená ve sloganu společnosti a doložená jejím výsadním postavením na trhu. Víme, že ničeho bychom nedosáhli bez opravdové snahy o dosažení kvality u všech našich výrobků a procesů. Naši zákazníci to ví, a proto trvale zachovávají důvěru a věrnost naší značce.

Těchto úrovní kvality jsme dosáhli a dokázali je tak dlouho udržet nejen díky všem, kteří tvoří společnost Solac, ale také díky všem externím dodavatelům a spolupracovníkům, kteří vynakládají veškeré úsilí na každodenní plnění tohoto věčného cíle.
Solac hodlá i nadále věnovat maximální úsilí a obětavost k zajištění toho, aby naše úrovně kvality byly i v budoucnu udržitelné.
 

 

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.