Ohřívače vody

Nabízíme spolehlivé elektrické ohřívače vody ( bojlery ) za vždy momentálně nejnižší  možné ceny na českém trhu. V našem e-shopu najdete svislé, ležaté, tak i kombinované ohřívače. Bojlery nabízíme o objemu 10 , 15, 30, 50, 75, 80, 100, 120, 150, až 200 litrů - svislý, ležatý i kombinovaný bojler. V nabídce máme jak levné ohřívače, tak i dražší, spolehlivé, dlouhoživotnostní a špičkové ohřívače předních evropských výrobců. U převážné většiny našich nabízených ohřívačů Vám nabízíme mimořádnou záruční dobu v délce  5let, kterou můžete v případě jakékoliv poruchy uplatnit přímo u nás, nebo ve Vašem místě bydliště. Nabízíme nadstandartně dlouhé záruční doby, které pro Vás platíme přímo u dovozců jednotlivých značek, takže tahle prodloužená záruka je uplatnitelná v jakémkoliv pro Vás nejbližším smluvním servise. ( bližší info a seznam servisních středisek naleznete v horní liště " Servisní informace" )

 

PRODUKTY DO TÉTO KATEGORIE TEPRVE PŘIPRAVUJEME.

Pokud máte zájem o již konkrétní sestavu ( značka + přesný model(y)  ), pošlete nám dotaz na

cenu na info@HQelektro.cz , rádi Vám obratem uděláme bezkonkurenční cenovou nabídku

a sdělíme i dostupnost a termín dodání.

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.