Značka Tefal

Značka Tefal

V roce 1954 společnost Tefal vynalezla nepřilnavou pánev na smažení a vytvořila kategorii nepřilnavého nádobí. Firma se tím zároveň vydala na nekonečnou cestu za inovacemi. Za více jak padesát let existence se SEB rozrostla od svých počátků regionální francouzské firmy ve společnost stojící na čele světové produkce v oblasti drobných domácích spotřebičů. V současné době má zastoupení ve více jako 120 zemí světa.Posláním společnosti Tefal je nabízet promyšlené výrobky, které zjednodušují a zvyšují kvalitu vaření a také usnadňují a urychlují běžné domácí práce.

Výrobky značky Tefal naleznete v těchto kategoriích:

 

Nalezené produkty značky Tefal

TEFAL PP1140V0 OSOBNÍ VÁHA

lupa
flag
flag
flag
flag
TEFAL PP1140V0 OSOBNÍ VÁHA

Skleněná deska

Ultra tenký design

Snadné čištění a uložení

Velký displej: 75 x 30 mm ( Výška čísel: 22 mm )

3 možnosti nastavení jednotky váhy: Kg/St.lb/Lb

Maximální nosnost: 160 kg

Přesnost: 100 g

Automatické zapnutí a vypnutí

Skleněná deska: 30 x 30 cm

Přiložené baterie: 3V lithium

Hodnoceno: 0x
Ceníková cena:690 Kč(28 €)
Ušetříte:41 Kč (6%)(2 €)
Mimořádná cena:649 Kč(26 €)

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.