Americké

Nabízíme spolehlivé americké ledničky výhradně NEASIJSKÉ VÝROBY za vždy momentálně nejnižší  možné ceny na českém trhu. V našem e-shopu najdete americké lednice jak dvoudvéřové, tak i v poslední době čím dál více oblíbené a vyhlédávané čtyřdvéřové. Americká lednice se čtyřmi dveřmi je výhodná v tom, že celá chladící část je v úrovni Vašich očí a nemusíte se ohýbat, tak jako je tomu u klasických dvoudvéřových amerických lednic. Navíc tyhle čtyřdvéřové americké lednice nabízí místo zbytečně velkého mrazáku potřebnější prostor využitelný třeba jako sklep na brambory, zeleninu, víno a jiné specifické potřeby každého uživatele.V nabídce máme skutečně pouze  lednice předních evropských výrobců. U převážné většiny našich nabízených amerických lednic Vám nabízíme mimořádnou záruční dobu v délce 4 až 5let, kterou můžete v případě jakékoliv poruchy uplatnit přímo u nás, nebo ve Vašem místě bydliště. Nabízíme nadstandartně dlouhé záruční doby, které pro Vás platíme přímo u dovozců jednotlivých značek, takže tahle prodloužená záruka je uplatnitelná v jakémkoliv pro Vás nejbližším smluvním servise. ( bližší info a seznam servisních středisek naleznete v horní liště " Servisní informace" )

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.