LIEBHERR GNP 3013

flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
23%
Ceníková cena23999 Kč / 960 €
Ušetříte5519 Kč / 221 € (23 %)
Cena s DPH
Internetová cena
18480 Kč / 739 €
Značka :Liebherr
Dostupnost :Skladem
Objednáte-li produkt nyní,zboží Vám můžeme doručit v úterý 20.04.2021
Záruka :5 let
Hodnocení :
Příplatková služby
199 / 8 €

ks loader

Parametry produktu LIEBHERR GNP 3013

Objem 257 litrů
Energetická třída A++
No-frost Ano
Výška / Šířka / Hloubka ( cm ) 184 x 60 x 61

Popis produktu LIEBHERR GNP 3013


DOPORUČUJEME - VYSOKÁ KVALITA I ŽIVOTNOST VÝROBKU!!!

 

 

DÁREK ZDARMA - 5 LET ZÁRUKA NA TENTO VÝROBEK OD NÁS
Záruka je 5 let plná - na vše. Po celou dobu záruky máte zdarma nejen náhradní díl, cestu servisního mechanika k Vám domů, ale i práci. Pokud vznikne na výrobku jakákoliv porucha, stačí jen zavolat na centrální dispečink ( telefonní číslo je na záručním listu, který od nás dostanete spolu s výrobkem ) a nahlásit opravu. Operátor na dispečinku k Vám pošle co nejdříve servisního technika, který závadu většinou na první výjezd odstraní.

 

 

 +   

 

  Nyní navíc u nás 10 let záruka na kompresor !!!

 

 

Při zakoupení mrazáku máte možnost dokoupit za pouhých 1.000,- 

i spořící přepážku  ( viz text úplně dole pod popisem - na konci stránky )

 ( pokud ji chcete poslat současně s mrazákem , dejte to prosím napište v objednávce do poznámky )

 

 

Spotřeba el.energie za rok: 245 kwh

Spotřeba el.energie za 1 den: 0,67 kwh

Mrazící kapacita: 20 kg/den

Výdrž bez proudu ( akumulační doba ): 24 hodin

Klimatická třída:  SN-ST

Hmotnost mrazáku: 80 kg

Přední nastavitelné nožky

Možnost změny strany otevírání dveří

Celkový hrubý objem: 304 litrů

Vyměnitelné těsnění ve dveřích

Možnost nastavení provozní teploty od -15oC do -32oC

Posilovač otvírání dveří - díky tomuto pohyblivému madlu otevřete dveře mrazáku i několikrát po sobě

Systém samodovírání dveří ( eliminuje nedovřítí dveří v posledních pár centimetrech zavření )

 

Vnitřní výbava:

8 průhledných šuplíků

Plastové plato na přípravu ledových kostek

 

Funkce:

DĚTSKÁ POJISTKA - zamknutí nastavené pozice displeje

DIGITÁLNÍ NASTAVENÍ PROVOZNÍ TEPLOTY - výborná věc, jelikož si správně nastavíte vnitřní provozní teplotu mrazáku (nejlépe -18oC ), čímž ušetříte za životnost mrazáku nemalé peníze. Jde o to, že většina uživatelů, kteří mají mrazák s klasickým mechanickým termostatem si málokdy nastaví teplotu správně, jelikož je zapotřebí si vzít  nějaký teploměr a pracně seřídit na několikrát termostat tak, aby byla v mrazáku teplota nejlépe -18oC. V praxi je to pak tak, že si spotřebitel nastaví na termostatu "střed" , který běžně udržuje teplotu od -18oC do -30oC , čímž dochází k zbytečnému přemražování a tím k výraznému nárustu spotřeby energie a také k častější nutnosti odmražovat. A v praxi platí, že každý stupeň, o který mrazíte více, je o 6% vyšší spotřeba energie. ( takže například při teplotě v mrazáku  -25oC oproti ideálním -18oC dojde k nárustu o 42% oproti deklarované/možné spotřebě )

AKUSTICKÝ ALARM ŠPATNÉ VNITŘNÍ TEPLOTY - výhodná funce, která Vám může jednou zachránit v případě poruchy celý obsah mrazáku. Funguje to tak, že v případě nárustu vnitřní teploty nad cca -16oC začne mrazák pípat, čímž Vás upozorní, že nastala pravděpodobně porucha. Pípání umlčíte stisknutím tlačítka alarm ( na ovládacím panelu ), ale už víte, že se něco uvnitř děje a máte více než den na vyřešení situace popř. na přemístění potravin.

RYCHLÉ ZMRAŽENÍ ČERSTVÝCH POTRAVIN S AUTOMATICKÝM VYPNUTÍM - výhodná funkce, která zabezpečí co nejrychlejší zmražení právě vložených čerstvých potravin. Funguje tak, že vyřadí na cca 48 hodin termostat z provozu a mrazák mrazí nepřetržitě a po téhle době se funkce automaticky sama vypne a mrazák přejde postupně do normálního režimu ( do Vámi nastavené teploty na ovládacím panelu ). U mrazáků, které tuhle funkci nemají se běžně stává, že uživatel spustí nepřetržitý chod a zapomene ho vypnout, čímž dochází k abnormálně vysoké spotřebě ( cca 300-400%  nárust ) a taky k vytvoření jinovatky v prostoru mrazáku na výparníku, čímž dochází pak k pernamentnímu nárustu energie po celou dobu až do odmražení.

 

NYNÍ OD NÁS MOŽNOST K DOKOUPENÍ ZA POUHÝCH 1.000,-  !!!

SPOŘÍCÍ PŘEPÁŽKA výborná věc pokud někdy nevyužijete celý obsah mrazáku, tak si můžete zasunutím spořící přepážky pod libovolný šuplík "odstavit" přísun mrazivého vzduchu do zbylého spodního prostoru mrazáku pod zasunutou spořící přepážkou. Tím dojde k tomu, že mrazí pouze horní část mrazáku pouze po umístněnou spořící přepážku a tudíž se nemusí mrazit nepotřebný prostor, čímž dojde ke značné úspoře energie ( 30 až 50% dle toho v jaké úrovni je spořící přepážka umísněna ). pozn. potraviny v mrazáku se umístní v mrazáku do šuplíků od zhora dolů a šuplík, ve kterém již nic není se vytáhne ven a místo něj zasunete natěsno extra izolovanou spořící přepážku. A jelikož mrazení u těchto NO-FROSTových mrazáků funguje tak, že mrazí pouze agregát umístěný nad nejhornějším šuplíkem a mráz se rozhání po vnitřním prostoru mrazáku za pomocí ventilátoru, tak skutečně mrazí pouze část po umístěnou spořící izolační přepážku.

Dotazy k produktu LIEBHERR GNP 3013

Produkt neobsahuje žádné dotazy.
Přidat dotaz

Komentáře k produktu LIEBHERR GNP 3013

Produkt neobsahuje žádné komentáře.

Hodnocení k produktu LIEBHERR GNP 3013

Produkt neobsahuje žádné hodnocení.
Přidat hodnocení

Soubory k produktu LIEBHERR GNP 3013

Produkt neobsahuje žádné soubory.
Ke spotřebiči byste mohli potřebovat:

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.