LIEBHERR GP 2733 + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN

flag
flag
flag
flag
flag
flag
17%
Ceníková cena18990 Kč / 760 €
Ušetříte3200 Kč / 128 € (17 %)
Cena s DPH
Internetová cena
15790 Kč / 632 €
Značka :Liebherr
Dostupnost :Skladem
Objednáte-li produkt nyní,zboží Vám můžeme doručit ve čtrvtek 24.09.2020
Záruka :5 let
Hodnocení :
Příplatková služby
199 / 8 €

ks loader

Parametry produktu LIEBHERR GP 2733 + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN

Objem 226 litrů
Energetická třída A++
No-frost Ne
Výška / Šířka / Hloubka ( cm ) 164 x 60 x 61

Popis produktu LIEBHERR GP 2733 + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN


DOPORUČUJEME - VYSOKÁ KVALITA I ŽIVOTNOST VÝROBKU!!!

 

 

DÁREK ZDARMA - 5 LET ZÁRUKA NA TENTO VÝROBEK OD NÁS
Záruka je 5 let plná - na vše. Po celou dobu záruky máte zdarma nejen náhradní díl, cestu servisního mechanika k Vám domů, ale i práci. Pokud vznikne na výrobku jakákoliv porucha, stačí jen zavolat na centrální dispečink ( telefonní číslo je na záručním listu, který od nás dostanete spolu s výrobkem ) a nahlásit opravu. Operátor na dispečinku k Vám pošle co nejdříve servisního technika, který závadu většinou na první výjezd odstraní.

 

Spotřeba el.energie za rok: 208 kwh

Spotřeba el.energie za 1 den: 0,57 kwh

Mrazící kapacita: 22 kg/den

Výdrž bez proudu ( akumulační doba ): 28 hodin

Klimatická třída:  SN-T

Hmotnost mrazáku: 71 kg

Hlučnost: 40 dB

Přední nastavitelné nožky

Možnost změny strany otevírání dveří

Celkový hrubý objem: 232 litrů

Vyměnitelné těsnění ve dveřích

Posilovač otvírání dveří - díky tomuto pohyblivému madlu otevřete dveře mrazáku i několikrát po sobě

Možnost nastavení provozní teploty od -15oC do -32oC

Systém samodovírání dveří ( eliminuje nedovřítí dveří v posledních pár centimetrech zavření )

SMART FROST mrazničky = pomalé vznikání námrazy v prostoru mrazáku – většinou stačí odmrazovat přibližně jednou za 2-3 roky

( výparník je ovinut okolo vnitřní nádoby mrazící části. To vede k rovnoměrnému rozdělení teploty, menší tvorbě námrazy a působí pozitivně na spotřebu energie. Vnitřní stěny jsou obzvlášť hladké a tak snadno čistitelné. Vyjímatelné skleněné mezipodlážky a průhledné šuplíky umožňují variabilní uspořádání vnitřního prostoru. Tak lze celý vnitřní prostor použít jako VarioSpace i pro extra velké mražené produkty)

SUPERIZOLACE - díky této velmi silné a účinné izolaci má mrazák nejen velmi malou spotřebu, ale hlavně také výrazně delší životnost. Kompresor díky menším tepelným ztrátám teploty uvnitř mrazáku  méně častěji jede, termostat méněkráte denně spíná a vypíná a taky je to lepší pro samotné potraviny, které mají prakticky stabilní teplotu. Taky díky těmto superizolacím nemusíte mrazák tak často odmražovat, jelikož se námraza uvnitř netvoří tak rychle.

FROST PROTECT ( provoz v nižších okolních teplotách )

Mnoho mrazniček je umístěno v prostorech, které nedosahují běžné teploty domácího prostředí, nebo ani nejnižší stanovené úrovně klimatické třídy SN, tedy +10°C. Proto Liebherr vyvinul technologii FrostProtect. Spotřebiče Liebherr vybavené technologií FrostProtect mohou být umístěny a pracovat v prostředí, kde teplota poklesne až na mezní hodnotu -15°C

 

Vnitřní výbava:

7 průhledných šuplíků 

 

Funkce:

DIGITÁLNÍ NASTAVENÍ PROVOZNÍ TEPLOTY - výborná věc, jelikož si správně nastavíte vnitřní provozní teplotu mrazáku (nejlépe -18oC ), čímž ušetříte za životnost mrazáku nemalé peníze. Jde o to, že většina uživatelů, kteří mají mrazák s klasickým mechanickým termostatem si málokdy nastaví teplotu správně, jelikož je zapotřebí si vzít  nějaký teploměr a pracně seřídit na několikrát termostat tak, aby byla v mrazáku teplota nejlépe -18oC. V praxi je to pak tak, že si spotřebitel nastaví na termostatu "střed" , který běžně udržuje teplotu od -18oC do -30oC , čímž dochází k zbytečnému přemražování a tím k výraznému nárustu spotřeby energie a také k častější nutnosti odmražovat. A v praxi platí, že každý stupeň, o který mrazíte více, je o 6% vyšší spotřeba energie. ( takže například při teplotě v mrazáku  -25oC oproti ideálním -18oC dojde k nárustu o 42% oproti deklarované/možné spotřebě )

AKUSTICKÝ ALARM ŠPATNÉ VNITŘNÍ TEPLOTY - výhodná funce, která Vám může jednou zachránit v případě poruchy celý obsah mrazáku. Funguje to tak, že v případě nárustu vnitřní teploty nad cca -16oC začne mrazák pípat, čímž Vás upozorní, že nastala pravděpodobně porucha. Pípání umlčíte stisknutím tlačítka alarm ( na ovládacím panelu ), ale už víte, že se něco uvnitř děje a máte více než den na vyřešení situace popř. na přemístění potravin.

RYCHLÉ ZMRAŽENÍ ČERSTVÝCH POTRAVIN S AUTOMATICKÝM VYPNUTÍM - výhodná funkce, která zabezpečí co nejrychlejší zmražení právě vložených čerstvých potravin. Funguje tak, že vyřadí na cca 48 hodin termostat z provozu a mrazák mrazí nepřetržitě a po téhle době se funkce automaticky sama vypne a mrazák přejde postupně do normálního režimu ( do Vámi nastavené teploty na ovládacím panelu ). U mrazáků, které tuhle funkci nemají se běžně stává, že uživatel spustí nepřetržitý chod a zapomene ho vypnout, čímž dochází k abnormálně vysoké spotřebě ( cca 300-400%  nárust ) a taky k vytvoření jinovatky v prostoru mrazáku na výparníku, čímž dochází pak k pernamentnímu nárustu energie po celou dobu až do odmražení.

Dotazy k produktu LIEBHERR GP 2733 + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN

Produkt neobsahuje žádné dotazy.
Přidat dotaz

Komentáře k produktu LIEBHERR GP 2733 + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN

Produkt neobsahuje žádné komentáře.

Hodnocení k produktu LIEBHERR GP 2733 + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN

Produkt neobsahuje žádné hodnocení.
Přidat hodnocení

Soubory k produktu LIEBHERR GP 2733 + ODESLÁNÍ IHNED !!! + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN

Produkt neobsahuje žádné soubory.
Produkt nemá žádné související zboží.
 

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.