PHILCO PF 1602-5 + DETAILNÍ FOTOGRAFIE MRAZÁKU + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN + 5 LET ZÁRUKA ( 2roky zákonná záruka + 3roky bezplatný servis po celé ČR )

flag
flag
flag
25%
Ceníková cena11990 Kč / 480 €
Ušetříte3000 Kč / 120 € (25 %)
Cena s DPH
Internetová cena
8990 Kč / 360 €
Značka :Philco
Dostupnost :Skladem
Objednáte-li produkt nyní,zboží Vám můžeme doručit ve čtrvtek 24.09.2020
Záruka :5 let
Hodnocení :
Příplatková služby
199 / 8 €

ks loader

Parametry produktu PHILCO PF 1602-5 + DETAILNÍ FOTOGRAFIE MRAZÁKU + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN + 5 LET ZÁRUKA ( 2roky zákonná záruka + 3roky bezplatný servis po celé ČR )

Objem 160 litrů
Energetická třída A++
No-frost Ne
Výška / Šířka / Hloubka ( cm ) 144 x 55 x 54

Popis produktu PHILCO PF 1602-5 + DETAILNÍ FOTOGRAFIE MRAZÁKU + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN + 5 LET ZÁRUKA ( 2roky zákonná záruka + 3roky bezplatný servis po celé ČR )


 

DÁREK ZDARMA - 5 LET ZÁRUKA NA TENTO VÝROBEK OD NÁS

Spolu s výrobkem Vám pošleme i záruční list s platným sériovým číslem, u kterého jsme za Vás uhradili poplatek u dovozce, aby se dané výrobní číslo dostalo do databáze, u které je pak možno již bezplatně zaregistrovat 5 letou záruku na zakoupený výrobek.Takže záruční list  s délkou záruky 2 roky je s možností bezplatného prodloužení zákonné záruky o dalších 36 měsíců. Podmínkou platnosti 5 leté záruky  “servisu 5 let“ je již bezplatná registrace do 30 dnů od data zakoupení výrobku na www.philco.cz . Tato registrace je velmi jednoduchá a nezabere Vám více než 2 minuty.

 

Spotřeba el.energie za rok: 177 kwh

Spotřeba el.energie za 1 den: 0,48 kwh

Mrazící kapacita: 12 kg/den

Výdrž bez proudu ( akumulační doba ): 15 hodin

Klimatická třída: N, ST , T

Hmotnost mrazáku: 47 kg

Přední nastavitelné nožky

Možnost změny strany otevírání dveří

Vyměnitelné těsnění ve dveřích

SUPERIZOLACE - díky této velmi silné a účinné izolaci má mrazák nejen velmi malou spotřebu, ale hlavně také výrazně delší životnost. Kompresor díky menším tepelným ztrátám teploty uvnitř mrazáku  méně častěji jede, termostat méněkráte denně spíná a vypíná a taky je to lepší pro samotné potraviny, které mají prakticky stabilní teplotu. Taky díky těmto superizolacím nemusíte mrazák tak často odmražovat, jelikož se námraza uvnitř netvoří tak rychle.

 

Vnitřní výbava:

5 velmi pevných šuplíků

 

Funkce:

TERMOSTAT NASTAVENÍ PROVOZNÍ TEPLOTY - nezbytná věc, kterou si můžete nastavit vnitřní provozní teplotu mrazáku (nejlépe -18oC ), čímž ušetříte za životnost mrazáku nemalé peníze.  pozn. Nezapomeňte, že v praxi platí, že každý stupeň, o který mrazíte více, je o 6% vyšší spotřeba energie. ( takže například při teplotě v mrazáku  -25oC oproti ideálním -18oC dojde k nárustu o 42% oproti deklarované/možné spotřebě )

 

RYCHLÉ ZMRAŽENÍ ČERSTVÝCH POTRAVIN  - nezbytná funkce, která zabezpečí co nejrychlejší zmražení právě vložených čerstvých potravin. Funguje tak, že vyřadí  termostat z provozu a mrazák mrazí nepřetržitě . Po dvou až 3 dnech je potřeba tuhle funkci vypnout, jinak  dochází k abnormálně vysoké spotřebě ( cca 300-400%  nárust ) a taky k vytvoření jinovatky v prostoru mrazáku na výparníku, čímž dochází pak k pernamentnímu nárustu energie po celou dobu až do odmražení.

AKUSTICKÝ ALARM ŠPATNÉ VNITŘNÍ TEPLOTY - výhodná funce, která Vám může jednou zachránit v případě poruchy celý obsah mrazáku. Funguje to tak, že v případě nárustu vnitřní teploty nad cca -16oC začne mrazák pípat, čímž Vás upozorní, že nastala pravděpodobně porucha. Pípání umlčíte stisknutím tlačítka alarm ( na ovládacím panelu ), ale už víte, že se něco uvnitř děje a máte více než den na vyřešení situace popř. na přemístění potravin.

Dotazy k produktu PHILCO PF 1602-5 + DETAILNÍ FOTOGRAFIE MRAZÁKU + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN + 5 LET ZÁRUKA ( 2roky zákonná záruka + 3roky bezplatný servis po celé ČR )

Produkt neobsahuje žádné dotazy.
Přidat dotaz

Komentáře k produktu PHILCO PF 1602-5 + DETAILNÍ FOTOGRAFIE MRAZÁKU + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN + 5 LET ZÁRUKA ( 2roky zákonná záruka + 3roky bezplatný servis po celé ČR )

Produkt neobsahuje žádné komentáře.

Hodnocení k produktu PHILCO PF 1602-5 + DETAILNÍ FOTOGRAFIE MRAZÁKU + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN + 5 LET ZÁRUKA ( 2roky zákonná záruka + 3roky bezplatný servis po celé ČR )

Produkt neobsahuje žádné hodnocení.
Přidat hodnocení

Soubory k produktu PHILCO PF 1602-5 + DETAILNÍ FOTOGRAFIE MRAZÁKU + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR DO 24 HODIN + 5 LET ZÁRUKA ( 2roky zákonná záruka + 3roky bezplatný servis po celé ČR )

Produkt neobsahuje žádné soubory.
Produkt nemá žádné související zboží.

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.