Značka Liebherr

Značka Liebherr

Výrobní program firemní skupiny Liebherr nabízí špičkové výrobky v mnoha oblastech techniky.V odvětví domácích spotřebičů je Liebherr specialista na chlazení a mrazení. Vysoká úroveň chladicích a mrazicích spotřebičů je tvořena z nejmodernějších postupů v oblasti chladicí techniky.Firma Liebherr byla založena Dr. Ing. E.H. Liebherrem v roce 1949. Celá firemní skupina je tvořena 47 společnostmi s působností v 17 zemích světa. Hlavním akcionářem firemní skupiny je rodina Liebherr, která vlastní 100% akcií.

LIEBHERR

V roce 1955 byla zahájena výroba chladicích a mrazicích spotřebičů. V dnešní době patří Liebherr k vedoucím evropským výrobcům chladicí a mrazicí techniky.

Výroba chladicí a mrazicích výrobků probíhá v modernizovaných továrnách v Ochsenhausenu (SRN) a v Lienzu (Rakousko). Roční produkce obou továren je cca 1 600 000 výrobků chladicí a mrazicí techniky, které vyrábí 3 000 pracovníků.

 

Liebherr je světový specialista na chlazení a mrazení

LIEBHERR

Chladicí a mrazicí technika značky Liebherr zajišťuje, že uchované potraviny zůstávají nejen týdny, ale dokonce i měsíce dlouho čerstvým zážitkem. Díky jedinečné funkci Biofresh pro velmi dlouhé uchování čerstvosti zůstávají potraviny až třikrát déle v čerstvém stavu než v normální chladicí přihrádce.

Liebherr nabízí chladničky a mrazničky, které vás překvapí ve všech směrech: bezvadný komfort, nejmodernější technika chlazení a samozřejmě extrémně nízká spotřeba elektrické energie.

V jedinečně širokém výrobním programu značky Liebherr je pro Vás vždy připraven přístroj s optimálním vybavením pro vaši potřebu. Špičková kvalita značky Liebherr je tou nejlepší zárukou toho, že každý z Vás si může mnoho let dopřávat potěšení ze spolehlivosti výrobku a čerstvých potravin.

Liebherr nabízí nejkvalitnější chladničky a mrazničky se všemi přednostmi moderní chladicí a mrazicí techniky. V celosvětovém programu chladicí a mrazicí techniky naleznete stoprocentní jistotu pouze s kvalitou Liebherr.

Výrobky Liebherr Vás přesvědčí extrémně nízkou spotřebou elektrické energie. Díky tomu už dnes naleznete většinu zařízení v energetické třídě . Kromě energetické třídy  Liebherr vyvinul kategorii Super , která přináší úsporu 30% proti třídě . Kategorii Super najdete pouze u výrobků Liebherr.

V roce 1993 Liebherr jako první výrobce kompletně přebudoval svůj program na bezfreonové spotřebiče. Dnes jsou téměř všechna zařízení bezfreonová. Díky postupu nanášení vrstev, označení umělých hmot a následnému využití recyklovaných materiálů přispívá Liebherr k ještě větší nadstandartní míře ochrany životního prostředí.

LIEBHERR
LIEBHERR
 

Nalezené produkty značky Liebherr

Uhlíkový pachový filtr do lednice Liebherr CBEF4805

lupa
flag
Uhlíkový pachový filtr do lednice Liebherr CBEF4805

 

ORIGINÁLNÍ Fresh Air Filter ( uhlíkový protipachový filtr ) do lednic LIEBHERR řady BLUE PERFORMANCE

Vhodný do modelů:

CBef 4805

CBef 4815

Kef 4310

Kef 4330

Hodnoceno: 0x
32%
Ceníková cena:999 Kč(40 €)
Ušetříte:320 Kč (32%)(13 €)
Mimořádná cena:679 Kč(27 €)

Ventilátor mrazáku Liebherr GN 3113

lupa
flag
flag
Ventilátor mrazáku Liebherr GN 3113

POŽITÝ VENTILÁTOR 

GN 3113  index 20E  / 001

Hodnoceno: 0x
32%
Ceníková cena:4220 Kč(169 €)
Ušetříte:1370 Kč (32%)(55 €)
Mimořádná cena:2850 Kč(114 €)

Zásobník ( držák / nosník / plato / miska ) na vajíčka ( 10 kusů ) do lednic ( 25 x 9,3 cm )

lupa
flag
Zásobník ( držák / nosník / plato / miska ) na vajíčka ( 10 kusů ) do lednic  ( 25 x 9,3 cm )

Zásobník ( držák / nosník / plato / miska ) na vajíčka ( 10 kusů ) do lednic  ( 25 x 9,3 cm )

Lze stohovat.

Hodnoceno: 0x
32%
Ceníková cena:380 Kč(15 €)
Ušetříte:121 Kč (32%)(5 €)
Mimořádná cena:259 Kč(10 €)

Zásobník ( držák / nosník / plato / miska ) na vajíčka ( 12 kusů ) do lednic LIEBHERR

lupa
flag
flag
Zásobník ( držák / nosník / plato / miska ) na vajíčka ( 12 kusů ) do lednic LIEBHERR

Originální zásobník ( držák / nosník / plato / miska ) na vajíčka - vejce ( 12 vajec ) do lednic LIEBHERR

Hodnoceno: 0x
Ceníková cena:370 Kč(15 €)
Ušetříte:81 Kč (22%)(3 €)
Mimořádná cena:289 Kč(12 €)

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.