Mrazáky

Nabízíme spolehlivé vestavné ( vestavěné ) mrazničky za vždy momentálně nejnižší  možné ceny na českém trhu. V našem e-shopu najdete vestavné mrazáky jak šuplíkové ( skříňové ) s klasickým "vlhkým" mrazením tak i NO FROST mrazáky, které nemusíte nikdy během životnosti odmrazovat.  V nabídce máme jak levné mražáky, tak i dražší, spolehlivé, dlouhoživotnostní a špičkové mrazničky předních evropských výrobců. U převážné většiny našich nabízených mrazáků Vám nabízíme mimořádnou záruční dobu v délce 4 až 5let, kterou můžete v případě jakékoliv poruchy uplatnit přímo u nás, nebo ve Vašem místě bydliště. Nabízíme nadstandartně dlouhé záruční doby, které pro Vás platíme přímo u dovozců jednotlivých značek, takže tahle prodloužená záruka je uplatnitelná v jakémkoliv pro Vás nejbližším smluvním servise. ( bližší info a seznam servisních středisek naleznete v horní liště " Servisní informace" )

odrazkaVýrobci:

odrazkaRozšířené parametry:

Energetická třída
Objem
Výška
Šířka
No-frost
Cena:
Zobrazovat: náhledy tabulkově

GORENJE FNI5182A1 + 5 LET ZÁRUKA PLATNÁ PO CELÉ ČR a SK NYNÍ ZDARMA + DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR

lupa
flag
flag
flag
GORENJE FNI5182A1 + 5 LET ZÁRUKA PLATNÁ PO CELÉ ČR a SK NYNÍ ZDARMA + DOPRAVA ZDARMA  PO CELÉ ČR
Základní parametry:

Objem: 212 litrů
Energetická třída: A++
No-frost: Ano
Výška / Šířka / Hloubka (cm): 177 x 54 x 55
Hodnoceno: 0x
Ceníková cena:23990 Kč(960 €)
Ušetříte:5213 Kč (22%)(209 €)
Mimořádná cena:18777 Kč(751 €)

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.