Presovary

Nabízíme spolehlivé vestavné ( vestavěné ) plně automatické presovary ( presa, pressa ) za vždy momentálně nejnižší  možné ceny na českém trhu. V našem e-shopu najdete vestavný ( vestavěný ) plně automatický presovar jak s mlýnkem a zásobníkem na zrnkovou kávu, tak i presovar  pouze na mletou kávu. Plně automatický presovar má tu výhodu, že stačí zmáčknout jediné tlačítko a Váš presovar zcela sám připraví kávu, presso, espresso, macchiato, cappuccino nebo dokonce cafe latte dle Vaší chuti. Nerezový vestavný pressovar v kuchyni vypadá nejen dobře, ale nijak nenarušuje svým vzhledem ráz moderní kuchyně. V nabídce máme jak levné presovary, tak i dražší, spolehlivé, dlouhoživotnostní a špičkové pressa předních evropských výrobců. U převážné většiny našich nabízených vestavných kávovarů Vám nabízíme mimořádnou záruční dobu v délce 4 až 5let, kterou můžete v případě jakékoliv poruchy uplatnit přímo u nás, nebo ve Vašem místě bydliště. Nabízíme nadstandartně dlouhé záruční doby, které pro Vás platíme přímo u dovozců jednotlivých značek, takže tahle prodloužená záruka je uplatnitelná i v jakémkoliv pro Vás nejbližším smluvním servise. ( bližší info a seznam servisních středisek naleznete v horní liště " Servisní informace" )

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.