Plynové

Nabízíme spolehlivé plynové varné desky za vždy momentálně nejnižší  možné ceny na českém trhu. V našem e-shopu najdete plynovou varnou desku jak standartní šíře ( 60cm ), tak i široké ( 80cm a jiné ). Tyhle varné desky nabízíme převážně v nerezovém provedení, ale také v barvě černé i bílé. Černá, nerezová stejně jako bílá plynová varná deska vždy zapadne do stávající  i nové kuchyně. V nabídce máme jak levné , tak i dražší, spolehlivé, výkonné s WOK trojitým hořákem, dlouhoživotnostní a špičkové varné deksky předních evropských výrobců. Některé plynové  varné desky Vám navíc nabízejí přestřešené horní misky hořáků, takže Vám v případě vytečení vody z hrnce nezateče do hliníkového rozdělovače plamene - je to nejen bezpečnější, ale hlavně "bezúdržbové" . Vestavná ( vestavěná ) sklokeramická varná deska v kuchyni vypadá nejen dobře, ale nijak nenarušuje  ráz moderní kuchyně. U převážné většiny našich nabízených  varných desek Vám nabízíme mimořádnou záruční dobu v délce 4 až 5let, kterou můžete v případě jakékoliv poruchy uplatnit přímo u nás, nebo ve Vašem místě bydliště. Nabízíme nadstandartně dlouhé záruční doby, které pro Vás platíme přímo u dovozců jednotlivých značek, takže tahle prodloužená záruka je uplatnitelná i v jakémkoliv pro Vás nejbližším smluvním servise daného výrobce. ( bližší info a seznam servisních středisek naleznete v horní liště " Servisní informace" )

odrazkaVýrobci:

odrazkaRozšířené parametry:

Šířka
Provedení
Rošty
WOK hořák
Počet varných zón
Cena:
Zobrazovat: náhledy tabulkově

Informace o splátkách HOME CREDIT

Chcete vybavit svou kuchyň moderními a úspornými spotřebiči? Pokazila se Vám žehlička nebo pračka, ale nemáte právě dost peněz na pořízení nové? Kupte si cokoli, co Vám chybí nebo dosloužilo, jednoduše na splátky.

Spotřebitelský úvěr Vám poskytneme na zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 100 000 Kč, takže nezáleží na tom, jestli si potřebujete pořídit jen mikrovlnku, nebo celou kuchyň. Dobu splácení, a tím i výši měsíčních splátek, si zvolíte podle svých možností.

Vše vyřídíte na počkání přímo v prodejně našeho obchodního partnera, a to bez ručitele. Stačí Vám jen dva osobní doklady.